tr

Haberler

Üniversitelerin İncileri 6. Nesil Başvuruları Açıldı!16 Ağustos 2017
Üniversite hayatında kendini geliştirmek ve iş hayatına ilk adımını atmak istiyorsan, İnci Akü marka elçiliği programı 'Üniversitelerin İncileri' altıncı nesil başvuruları başladı. Detay ve başvurular aşağıda yer almaktadır.

GENEL NİTELİKLER

İnci Holding’in önemli iştiraklerinden olan İnci Akü A.Ş., Cevdet İnci tarafından 1984 yılında Manisa OSB’de kurulmuştur. İnci Akü, 4 kıtada 80’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştirmekte ve ‘Türkiye’nin en değerli markaları’ araştırmasında 4 yıldan bu yana ilk 100 arasında yer almaktadır. Sektöründe ilk Ar-Ge merkezini kuran İnci Akü ayrıca akü sektörünün Turquality kapsamındaki tek markasıdır. Gücünü Japon akü devi GS Yuasa’nın küresel deneyimi ve yeni nesil akü teknolojileri konusundaki birikimi ile birleştirerek 2015 yılı itibariyle İnci GS Yuasa Akü Sanayi ve Ticaret A.Ş. ünvanıyla faaliyetlerine devam etmektedir. İnci GS Yuasa’nın Manisa’da 2 adet üretim tesisi ve İstanbul’da Merkez Satış&Pazarlama Ofisi bulunmaktadır.  İnci GS Yuasa otomobil ve hafif ticari araçlar, ağır vasıta, askeri araçlar ve marin ürün grubunda İnci Akü, Yuasa, EAS, Hugel ve Blizzaro markalarıyla, endüstriyel ürün grubunda ise İnci Battery markasıyla faaliyet göstermektedir. 

Bu yıl 6. neslini gerçekleştireceğimiz Üniversitelerin İncileri Projesi kapsamında Üniversitende gönüllü olarak yürüteceğin faaliyetlerde İnci Akü Marka Elçisi olarak görev almak istiyorsan seni de aramızda görmekten memnuniyet duyacağız !

·         İstanbul, Ankara, İzmir illerindeki Üniversitelerin Mühendislik ve İktisadi İdari Bilimler/İşletme Fakültelerinde 2. veya 3. sınıf öğrencisi,
·         Pazarlama faaliyetleri ve marka bilinirliği, marka algısı konularında görev almakta istekli,
·         Takım çalışmasına yatkın, organizasyon/planlama ve iletişim yetkinlikleri güçlü,
·         Sistem bakış açısına sahip, problemlere analitik yaklaşımlarla yaratıcı çözümler üretebilen.

İŞ TANIMI
Üniversitelerin İncileri, üniversitelerde İnci Akü Marka Elçisi olarak çalışmalarda bulunacak kişilerden oluşacak, Türkiye’nin farklı üniversitelerinde öğrenim hayatına devam eden üniversite öğrencilerinden oluşan bir takımdır. Marka elçileri, İnci Akü’nün üniversitelerdeki yüzüdür. İnci Akü Marka elçileri kısa süreli kamp döneminden sonra, öğrenciler ile marka arasında uzun vadeli, kalıcı ve değer yüklü ilişkiler kurarak marka saadeti ve marka bilinci yaratma konusunda faaliyet gösterir. Marka elçiliği öğrencilerin karar alma mekanizmasının anlaşılması ve karar alma sürecinin yönlendirilmesinde etkin bir rol oynar. Şirketin sahip olduğu politikayı, kültürünü, iş yapma şekillerini çalışma koşullarını ve nasıl bir yapıya sahip olduğunu öğrencilere yaşayarak anlatma temelinde faaliyet gösterir.

Marka Elçisi;
·         Okulunda yapılan organizasyonları takip eder ve markanın bu organizasyonlarda yer almasını sağlar,
·         Potansiyel müşteri kitlesini tanır onlara yönelir ve ikna yeteneğini kullanarak firmasını özenle tanıtır,
·         Bulunduğu her yerde markanın kendisidir, yaratıcılığını kullanarak markasını tanıtmak için yeni yol ve yöntemler bulur.

2011 yılından bu yana yürüttüğümüz bu proje ile; 
·         Üst düzey yöneticiler ile birebir çalışma fırsatı edinebilir,
·         İş dünyasının zorlu koşullarından sıyrılıp keyifli bir çalışma ortamını deneyimleyebilir,
·         Kişisel gelişim desteği alabilir, 
·         Bireysel yaratıcılıklarınızı ortaya koyabilme fırsatı bulabilir, 
·         Yönetim birimleriyle profesyonel iş birlikleri kurabilir, 
·         Şirket yöneticileri ile sosyal aktivite iştiraklerinde bulunabilir, 
·         Uzman eğitimcilerden özel eğitimler alabilir, 
·         Modern, profesyonel ve huzurlu çalışma ortamında bulunabilirsin. 
 
Detay ve başvuru için 📲 http://bit.ly/universitelerin-incileri-2017
BİZE ULAŞIN
"Saygı; iletişimde özen, ilişkide güvendir."
İnci Holding 2016 Toplumsal Mesajı
Başa Dön