tr

Nasıl Aktivasyon Yapılır?

 
 • Binek araç sahipleri, İnci Akü Yol Yardımı hizmetinden yararlanmak istediğinde, aküyü satın aldığınız satış noktası tarafından www.birincikart.com üzerinden, 0532 752 5 258 (AKÜ) no’lu telefona mesaj atma yolu ile isim(boşluk), soyisim(boşluk), aktivasyon kodu(boşluk), şehir(boşluk), plaka(boşluksuz)(Örnek: MEHMETALİ YILMAZ 1234ABC SANLIURFA 34ABC1234) olarak, www.inciaku.com adresinden aktivasyon ekranını doldurma yolu ile 3 farklı şekilde İnci Akü Yol Yardımı aktive edebilirler.
   
 • İnci Akü Yol yardım paketi, aktivasyon tarihinden 7 gün sonra aktif hale gelecek ve takip eden 6 ay boyunca kullanılabilecektir. www.birincikart.com üzerinden yapılan aktivasyonlarda müşteriye yol yardım başlangıç ve bitiş tarihleri SMS ile gönderilmektedir.
   
 • Teknik nedenlerden dolayı tarafımıza ulaşmamış aktivasyon taleplerinden firmamız sorumlu değildir.
   
 • İnci Akü Yol yardım paketi ticari araçlar hariç tüm otomobil grubu ürünlerini kapsamaktadır.
   
 • İnci Akü Yol yardım paketini kullanıcıları, ihtiyaç duydukları anda 444 5 258 nolu telefonu arayarak Adını, soyadını, araç plakasını ve aktivasyonu gerçekleştirdiği akü kodunu kendisine ulaşılabilecek telefon numarasını,bulunduğu yeri, karşılaştığı problemi ve talep ettiği hizmeti bildirerek yol yardım paketinden yararlanabilirler.
   
*SMS ile yapılan aktivasyonlarda, SMS gönderim ücreti müşteriye ait olup kendi paketi üzerinden ücretlendirilecektir.
BİZE ULAŞIN
"Saygı; iletişimde özen, ilişkide güvendir."
İnci Holding 2016 Toplumsal Mesajı
Başa Dön