tr

Marka Elçiliği Programı

İnci Akü eğitim yatırımlarından bir taneside mezun olmadan kariyer eğitimi amaçlayan üniversite öğrencilerine yönelik geliştirdiği marka elçiliği programı "Üniversitelerin İncileri" projesini hayata geçirdi. 2010 yılında hayata geçen marka elçiliği programı,, Türkiye'nin değişik üniversiteleriyle bağlantıya geçirlerek seçilen öğrencilerden oluşuyor. İstanbul, İzmir, Ankara başta olmak üzere Türkiye'nin farklı illerindeki üniversitelerinde okuyan üniversite öğrencilerinin katıldığı program, her yıl İzmir'de yapılan "Üniversitelerin İncileri" eğitim kampı ile başlıyor.

Üniversite öğrencileri, İnci Holding ve İnci GS Yuasa üst yönetimiyle farklı toplantılar yaparak bilgi alışverişinde bulunuyorlar. Kamp süresi boyunca bilgi alışverişinin yanı sıra, gezi ve eğlence gibi farklı programlar ile İnci Akü marka elçileri okul dışında keyifli bir zamanda geçiriyor.


"Üniversitelerin İncileri"; üst düzey yöneticilerden mentörlük-koçluk desteği de alıyor. İnci Akü marka elçisi olan öğrenciler; bölüm toplantılarına katılma, üst düzey yöneticiler ile birebir çalışma imkanı elde ederken performans değerlendirme sistemine de dahil olarak kendilerini geliştirme şansı elde ediyor.

  
BİZE ULAŞIN
"Saygı; iletişimde özen, ilişkide güvendir."
İnci Holding 2016 Toplumsal Mesajı
Başa Dön