tr

Haberler

İnci GS Yuasa, Endüstriyel Aküleri ile CeMAT Fuarı’nda yer aldı01 Haziran 2016
Türkiye akü sektörünün ihracat lideri İnci GS Yuasa, Almanya’da düzenlenen CeMAT 2016 fuarında istif ekipmanları ve lojistik sektörünün oyuncularıyla buluştu. ‘Akıllı Tedarik Zinciri Çözümleri’ başlığı altında düzenlenen fuarda, İnci GS Yuasa da endüstriyel akülerini ve müşteri çözümlerini ziyaretçilerle paylaştı.
 
İstif ekipmanları ve lojistik sektörünün önde gelen isimlerini Almanya’da bir araya getiren CeMAT, bu yıl ‘Akıllı Tedarik Zinciri Çözümleri’ temasıyla 31 Mayıs ve 3 Haziran tarihleri arasında Hannover’de gerçekleştirildi. İnci Holding ve GS Yuasa ortaklığı ile faaliyetlerine devam eden Türkiye akü sektörünün ihracat lideri İnci GS Yuasa, endüstriyel akülerin öncü markalarından İnci Battery ile fuara katılım gösterdi. Müşteri, kalite ve iş sağlığı güvenliği odaklı çalışma prensibini benimseyen İnci GS Yuasa; bakım hizmetleri, aksesuar ve satış sonrası süreçleri içeren müşteri çözümleri ile fuarda ilgi çekti. Özellikle, depolama ve üretim süreçlerinde kullanılan istif makinelerine uygun İnci Battery traksiyoner aküler fuarda ön plana çıkan ürünler arasında yer aldı.
 
İnci GS Yuasa Genel Müdür Yardımcısı Kadir Kaymakçı, “4 kıtada 80’in üzerinde ülkeye ihracat yapan bir kurum olarak, sektörü bir araya getiren uluslararası organizasyonlarda yer almaktan memnuniyet duyuyoruz. CeMAT 2016’nın bu yılki temasının ‘Akıllı Tedarik Zinciri Çözümleri’ olması bizler için ayrıca değerli. İnci GS Yuasa olarak müşterilerimize özel çözümler geliştirmeye önem veriyoruz. Müşterilerimiz ve çevremiz için en güvenilen enerji depolama şirketi olma vizyonu, müşteri yönetimi ve operasyonel mükemmellik hedefimizle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.
 
Türkiye’nin traksiyoner akü pazar lideri İnci Battery, Almanya’da dikkatleri üzerine çekti
İnci GS Yuasa’nın fuarda sergilediği İnci Battery markalı traksiyoner, stasyoner ve VRLA tip aküler katılımcılar tarafından beğeniyle karşılandı. İnci Battery’nin fuarda yer alan ürünleri hakkında da bilgi veren Kaymakçı, “Katılımcıların fuarda yer alan ürünlerimize gösterdiği ilgi bizleri gururlandırıyor. İnci Battery ile endüstriyel grupta Avrupa bölgesi ağırlıklı olmak üzere 22 ülkeye ihracat yapıyoruz. Uzun akü ömrü, kısa sürede ve düşük enerjili sarj olma özelliklerine sahip Traksiyoner Akümüz, elektrik enerjisiyle çalışan araçlar, forkliftler, taşıma bantları ve temizlik makineleri için en uygun çözümü sunuyor. İnci Battery markalı Stasyoner Akülerimiz ise ani güç kesintilerinin sebep olacağı kesintiyi önlemek için kesintisiz güç sistemlerine özel olarak üretildi. Enerji kaynağı olarak hazırda bulunan ve gerektiği an devreye giren stasyoner akü sistemiyle, cihazlar kesintilerden etkilenmeden çalışmalarını sürdürüyor. Bunun yanı sıra VRLA FT akülerimizle Telekom sektöründe hizmet vermekteyiz. ” şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN
"Saygı; iletişimde özen, ilişkide güvendir."
İnci Holding 2016 Toplumsal Mesajı
Başa Dön