tr

Haberler

İnci GS Yuasa, CeMAT Hannover Fuarı’na katıldı11 Nisan 2018
Almanya’da İnci GS Yuasa rüzgarı
 
İnci Battery, Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen CeMAT 2018 fuarına katıldı. Lojistik, intralojistik ve lojistik bilişimi teknolojilerinin yenilikçi bir anlayışla tek çatı altında toplandığı CeMAT fuarında İnci Battery, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği yeni ürünlerini tüm dünyanın beğenisine sundu.

CeMAT Fuarı’nda lojistik, intralojistik ve lojistik bilişim teknolojilerinin dünya çapındaki dev firmaları bir araya geldi. İnci Holding ve GS Yuasa iştiraki İnci GS Yuasa’nın endüstriyel akü markası İnci Battery’nin de katıldığı fuarda, İnci Battery’nin Traksiyoner aküleri, stasyoner aküleri ve endüstriyel müşteri çözümleri fuarın ilgi odağı oldu. İnci GS Yuasa İcra Kurulu Direktörü Cihan Elbirlik ve OE ve Endüstriyel Akü Direktörü Kojiro Shibata’nın da yer aldığı fuar büyük ilgi gördü.

Elbirlik: Global pazarın en önemli oyuncularından olacağız

Dünya devleri ile aynı sahayı paylaşmaktan duyduğu mutluluğu aktaran İnci GS Yuasa İcra Kurulu Direktörü Cihan Elbirlik, Türkiye’nin en önemli endüstriyel akü üreticisi ve ihracatçısı bir firma olarak sektörel gelişmeleri an be an takip ettiklerini vurguladı. Gelecekle ilgili hedefleriyle ilgili de bilgi veren Elbirlik, “Türkiye’nin sektör lideri oyuncularından biri olarak en temel hedefimiz müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını tek elden karşılamak. 1998 yılından beri faaliyet gösterdiğimiz endüstriyel akü alanında bugün yaptığımız tüm yatırımların ve yakaladığımız yüksek müşteri memnuniyetinin sayesinde Türkiye’nin lideriyiz diyebiliyoruz. Son zamanlarda lider pozisyonumuzun bir gereği olarak ülkemizi yurt dışında temsil edebilmek ve ülkemiz ekosistemine daha yüksek katma değer yaratmak için ihracat çalışmalarımıza ağırlık vermiş durumdayız. Yaptığımız atılımlarla birlikte özellikle Avrupa merkezli bir gelişim ve yaygın bir bayi ağına ulaşmayı hedefliyoruz. Bu bağlamda yeni yatırımlarda yaparak üretim kapasitemizi geliştirme yoluna gittik. Uluslararası arenada gördüğümüz ilgiden sonra endüstriyel akü alanında global pazarın en önemli oyunculardan biri olma yolunda emin adımlarla ilerlediğimizi söyleyebilirim. Güçlü Ar-Ge ekibimiz ve yenilikçi bakış açımızla hem günümüz ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılıyor, hem de geleceğin teknolojisini takip ederek kendimizi sürekli geliştiriyoruz” dedi.

Traksiyoner aküler BS Hücre standardında üretilecek

Sektördeki gelişmeleri bu gibi fuarlarla birlikte daha yakından inceleme ve deneyimleme şansına sahip olduklarını dile getiren OE ve Endüstriyel Akü Direktörü Kojiro Shibata, “DIN standartlarıyla üretilen traksiyoner akülerimizi bu sene itibariyle BS (British) Hücre Standardında da üreteceğiz. Uzun ömürleri, güvenli kullanımları, kısa sürede şarj olmaları ve daha düşük enerji maliyetiyle, elektrik enerjisiyle çalışan araçlar için en uygun çözümü İnci GS Yuasa kalitesiyle sunulan traksiyoner aküler elektrik enerjisiyle çalışan araçların yanı sıra; forkliftler, taşıma bantları ve temizlik makinelerinde de kullanılıyor” dedi.
BİZE ULAŞIN
"Saygı; iletişimde özen, ilişkide güvendir."
İnci Holding 2016 Toplumsal Mesajı
Başa Dön