tr

Haberler

İnci Battery WIN EURASIA’da yer aldı16 Mart 2016
Endüstriyi bir araya getiren WIN EURASIA Automation Fuarı, bu yıl Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde 17-20 Mart tarihleri arasında gerçekleştirildi. Yurtiçi traksiyoner akü pazarının lider ismi İnci Battery, fuarda traksiyoner akü ürün gamını, redresörleri ve akü takip sistemlerini sektör oyuncularına tanıttı.

23’üncüsü düzenlenen WIN EURASIA Automation Fuarı, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da binlerce profesyonel tarafından yoğun ilgi gördü. İnci Holding ve GS Yuasa ortaklığı ile faaliyetlerine devam eden Türkiye akü sektörünün ihracat lideri İnci GS Yuasa A.Ş. de, endüstriyel alanda öncü markalarından İnci Battery ile fuarda yer aldı.

Traksiyoner akü ürün segmentinde Türkiye’de pazar lideri konumunda yer alan İnci Battery, akü ürünleri, redresörler ve akü sistemleriyle fuarın dikkat çeken firmaları arasında yer aldı. İnci GS Yuasa Genel Müdür Yardımcısı Kadir Kaymakçı fuarla ilgili yaptığı değerlendirmede: “Win Eurasia Fuarı geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da birçok profesyonelin katılımıyla başarılı bir şekilde gerçekleştirildi. Sektörün katılım gösterdiği bu fuarın, yeni iş fırsatları yaratabilecek kişilerle bir araya gelme olanağı açısından önemli bir etkileşim alanı olduğunu düşünüyorum. Biz de İnci Battery olarak buradan doğan sinerjiye güvendiğimiz için her yıl düzenli olarak katılıyoruz.”

İnci Battery’nin fuarda yer alan ürünleri hakkında da bilgi veren Kaymakçı: “İnci Battery olarak endüstriyel grupta ağırlığı Avrupa bölgesine yönelik olmak üzere 22 ülkeye ihracat yapıyoruz. Katılımcıların fuarda yer alan ürünlerimize gösterdiği ilgi bizleri gururlandırıyor. İnci Battery traksiyoner aküler, elektrik enerjisiyle çalışan araçların yanı sıra; forkliftler, taşıma bantları ve temizlik makinelerinde de kullanılıyor. Uzun akü ömrünü destekleyen   redresörlerimiz de sektörde sıkça tercih edilen ürünler arasında yer almayı başardı. Klasik 50Hz redresörlere göre yüzde 20 daha yüksek verimli çalışma sağlayan İnci Battery Redresörleri’nin bir diğer önemli artısı da yüzde 95’e kadar şarj verimi sunması. Sektörde önemli bir ihtiyaca yanıt veren diğer bir ürünümüzün de Akü Takip Sistemlerimiz olduğunu belirtebilirim. Aküden maksimum verim sağlamak için temel performans göstergelerini ve kullanım koşullarını kaydederek kontrol altına alan takip sistemlerimiz, yüzde 20 daha uzun akü ömrü sağlanmasına, filolarda daha az sayıda akü kullanımına ve su ilave sıklığının düşürülmesine yardımcı oluyor.” 
BİZE ULAŞIN
"Saygı; iletişimde özen, ilişkide güvendir."
İnci Holding 2016 Toplumsal Mesajı
Başa Dön