tr

Haberler

İnci Akü’den Moskova Çıkarması23 Ağustos 2017
Dünyanın Enerji Uzmanı İnci Akü, bu yıl 21’incisi düzenlenen uluslararası MIMS Automechanika Moskova fuarında yeni nesil ürünlerini tüketiciler ile buluşturuyor.
Dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı Turquality’nin akü sektöründeki tek temsilcisi İnci Akü, ‘Türk malı’ ürünlerini dünya arenasında tüketiciler ile buluşturmaya devam ediyor. İnci Holding ve GS Yuasa iştiraki İnci GS Yuasa’nın İnci Akü markası ile katıldığı uluslararası MIMS Automechanika Moskova fuarı, 21-24 Ağustos tarihleri arasında Moskova Expo Center’da gerçekleşiyor. 40 ülkeden bini aşkın firmanın katıldığı fuar, bu yıl kapılarını 21. kez açıyor. Dünyanın dört bir yanından gelen on binlerce ziyaretçiyi ağırlayan fuarda, İnci Akü’nün Start-Stop aküleri büyük ilgi görüyor.

“Fuarda İnci Akü markamızın gördüğü ilgiden memnunuz” diyen İnci GS Yuasa Genel Müdür Yardımcısı Hakan Yıldırım, “Dört kıtada 80’in üzerinde ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracat ile sektörümüzün önemli ihracatçı firmalarından bir tanesiyiz. Rusya önem verdiğimiz pazarlar arasında yer alıyor. Standımızda tüm starter grup ürünlerimizi tanıtmaktayız. Özellikle İnci Akü Start Stop AGM ve EFB serisi akülerimizin gördüğü ilgi bizi çok mutlu etti. Uluslararası firmaları bir araya getiren MIMS Automechanika Moskova fuarının sektör açısından öneminin büyük olduğunu düşünüyoruz.” dedi.
 
BİZE ULAŞIN
"Saygı; iletişimde özen, ilişkide güvendir."
İnci Holding 2016 Toplumsal Mesajı
Başa Dön