tr

Haberler

İnci Akü Web sitesi, mobil uyumlu yapısı ve yenilenen özellikleri ile yayında!02 Ağustos 2016
Markaların tüketiciyle buluştuğu önemli platformlardan biri olan dijital dünya, günümüzde teknolojik gelişmelerin en hızlı ve direkt etki ettiği bir mecra olarak biliniyor. Bu hızlı gelişime, hızla adapte olmak üzere çalışmalarını sürdüren İnci Akü, gerçekleştirdiği dijital faaliyetleri ile sektörde dikkatleri üzerine çekiyor.
 
Uluslararası alanda 6 ödüle İnci Akü web sitesi, teknolojiye uyum sağlayan gelişmiş özellikleri ve altyapısı ile ziyaretçilerine kullanımı kolay ve hızlı erişilebilir bir platform sunuyor.
 
Artan mobil ziyaretçi trendine uygun gelişmeleri yakından takip eden İnci Akü, web sitesini mobil ziyaretçilerinin beklenti ve genel ziyaret akış raporlamaları doğrultusunda yeni özellikler ekleyerek güncelledi. İnci Akü web sitesini cep telefonlarından ziyaret eden kişiler, sitede bulunan tüm bilgilere artık daha kolay ve hızlı erişim sağlayabilecek. Ürün fiyatı hesaplama, bulunulan konuma en yakın bayi bilgilerini öğrenme ve harita çizme, garanti ve yol yardım durum sorgulama gibi yeni özellikleriyle mobile uyumlu İnci Akü web sitesi, 6 farklı dilde ve kapsamlı altyapısı ile ziyaretçilerini bekliyor.
BİZE ULAŞIN
"Saygı; iletişimde özen, ilişkide güvendir."
İnci Holding 2016 Toplumsal Mesajı
Başa Dön