tr

Haberler

İnci Akü Automechanika Frankfurt fuarında Türkiye’yi temsil ediyor15 Eylül 2016
Türkiye akü sektörünün en değerli markası İnci Akü, 13 – 17 Eylül 2016 tarihleri arasında Automechanika Frankfurt Fuarı’nda yer alacak. Yedek parça, otomobil aksesuarları, otomotiv donanımları gibi çok sayıda ürün ve hizmetin sergileneceği fuarda İnci Akü AGM ve EFB serisi ürünlerini görücüye çıkaracak. Dünyada deşarj ve iletkenlik testini aynı anda yapabilen IS Battery Tester’ın ise fuarın ilgi odağı olması bekleniyor.
 
İnci GS Yuasa; otomobil, hafif ticari ve Start-Stop kategorisinde geliştirdiği ileri teknoloji aküleriyle otomotiv yan sanayide Türkiye’yi temsil etmeye hazırlanıyor. Japon akü devi GS Yuasa ortaklığı ile uluslararası arenada çalışmalarına hız veren İnci GS Yuasa, İnci Akü markası altında sunduğu hizmet ve ürünleri Automechanika Frankfurt fuarında görücüye çıkaracak.
 
Bir İnci Holding iştiraki olan İnci GS Yuasa, 80’den fazla ülkede bayi ağı bulunan, sektörünün ihracat şampiyonu bir şirket olarak yurtdışı hizmet ağını geliştirmeye yönelik arka arkaya adımlar atıyor. Incineering Solutions (IS) Battery Tester markalı akü test ve analiz hizmetiyle dünyada bir ilke imza atan İnci GS Yuasa, IS Battery Tester, IS Charger, IS Load ve IS Ampermeter ürünlerine standında yer verecek. Kısa süreli deşarj (load test) ve iletkenlik testini (conductance test) bir arada gerçekleştirme özelliğiyle dünyada ilk olan IS Battery Tester CLM’nin fuarın ilgi odağı olması bekleniyor.
 
İnci GS Yuasa Genel Müdür Yardımcısı Hakan Yıldırım; “Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tüm iş ortaklarımız için en güvenilen enerji depolama şirketi olma vizyonumuza hizmet eden projeler üreterek tüm paydaşlarımızın memnuniyetini arttırmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizi ayrıcalıklı kılmak ve memnuniyetlerini arttırmak şirket politikamızın merkezinde yer alıyor. İnovasyon ve uluslararası rekabette Japon akü devi GS Yuasa’dan aldığımız güçle hedeflerimize hızla ilerliyoruz. Akü sektörünün en değerli markası olarak dünyanın dört bir yanında Türkiye’yi temsil etmek bize gurur veriyor ” dedi.
BİZE ULAŞIN
"Saygı; iletişimde özen, ilişkide güvendir."
İnci Holding 2016 Toplumsal Mesajı
Başa Dön