tr

Haberler

Erkek egemen sektörde ‘fark yaratan’ bir kadın lider17 Eylül 2015
İnci Holding Yönetim Kurulu Başkanı Perihan İnci’ye anlamlı ödül… Dünyanın en bü­yük marka ve pazarlama yayını Advertising Age’in Türkiye’de MediaCat ile birlikte dağıttığı ‘Fark Yaratan Kadınlar’ ödülünü kazananlar belli oldu. Perihan İnci, Türkiye’nin ‘Fark Yaratan Marka Lideri’ seçildi.
 
Türkiye’nin Fark Yaratan Kadın Liderleri, MediaCat’in bu ayki sayısında açıklandı. Advertising Age ve MediaCat’in Türkiye’de bu yıl üçüncü kez düzenlediği ‘Women to Watch: Fark Yaratan Kadınlar’ etkinliğinde ödül alan 14 isimden biri İnci Holding Yönetim Kurulu Başkanı Perihan İnci oldu. Türkiye’nin en değerli markaları arasında bir akü markasının da yer alabileceğini gösteren Perihan İnci, Women to Watch’ta ‘Marka Lideri’ ödülüne layık görüldü.
Başta marka, pazarlama, reklam en­düstrileri olmak üzere iş dünyasındaki yara­tıcı kadın liderleri onurlandırmak ve ba­şarılarına dikkat çekmek amacıyla verilen ödüllerin bu yılki sahipleri, kendi sektör ve kategorileri dışında da katma değer yaratarak sınırları aşmış isimler… ‘Marka Lideri’ seçilen Perihan İnci dergide, “İhracat kalemini her adımda güçlendiren ve küresel yarışta ipi göğüslemek için koşan İnci Holding’in başarı hikayesinde bir dönüm noktası. Perihan İnci, ‘Akünün de markası olur’ dedirten isim” yazısıyla tanıtıldı.

Bu yıl Perihan İnci dışında ‘Women to Watch: Fark Yaratan Kadınlar’ ödülünü alan diğer isimler şöyle:
 
Ümit Boyner – Yaşam Boyu Onur Ödülü, Ayşegül İldeniz – Global ve Teknoloji Lideri
Ayşe Aydın – Yaratıcı Lider, Burcu Özdemir Kayımtu – Yaratıcı Lider
Dilek Hanif – Tasarım Lideri,
Birim Gönülşen Özyürekli – Pazarlama Lideri
Deniz Aktürk Erdem – Pazarlama Lideri,
Ece Üner – Medya Lideri
Seda Domaniç – Medya Lideri,
Gupse Özay – Sanat Lideri
Ruken Mızraklı – Sektörel Tanıtım Lideri,
Bengi Vargül – İletişim Lideri
Zuhal Şeker – İletişim Lideri

Türkiye’nin Fark Yaratan Kadınları, ödüllerini 15 Eylül’de İstanbul’da düzenlenecek törenle alacak.

Women to Watch-Fark Yaratan Kadınlar Ödülü nedir?
Women to Watch-Fark Yaratan Kadınlar ödülü ilk kez 1997 yılında dünyanın en bü­yük marka ve pazarlama yayını Advertising Age tarafından ABD’de verilmeye başladı.
1997’de Amerika’da başlayan Women to Watch ödülleri 2012’de globalleşmenin ilk adımını Çin’de attı. 2013’te Brezilya ve Türkiye’de etkinlik başladı. Daha sonra da bu halkaya 2 ülke daha eklendi. Women to Watch ödülünün amacı global bir kadın network’ü oluşturmak. Ödül 7 ülkede veri­liyor: ABD, Çin, Brezilya, Türkiye, Arjantin, Kolombiya ve Meksika… Women to Watch, küresel kimliğini her yıl yeni ülkelere yayılarak geliştiriyor. Bulun­duğu her ülkede, bir sonraki neslin kadınlarına yeni rol modeller kazandıran seremoni, bu haliyle dünyanın dört bir yanındaki kadın liderleri büyük bir network’ün çatısı altında birleştiriyor.
BİZE ULAŞIN
"Saygı; iletişimde özen, ilişkide güvendir."
İnci Holding 2016 Toplumsal Mesajı
Başa Dön