tr

e-garanti

Sektörünün İLK ve TEK e-garanti Uygulaması
 

Akü sektöründe ilk ve tek olarak hayata geçirdiğimiz hizmet inovasyonu ‘e-garanti’ uygulaması ile, İnci Akü markalı aküler için garanti ihtiyacı durumunda, fatura ve garanti belgesi ibraz etme zorunluluğunu ortadan kaldırdık.

www.birincikart.com üzerinden satışı gerçekleşen tüm İnci Akü markalı ürünleri için garanti süreçlerine yeni bir boyut kazandırdı. e-garanti uygulaması ile, İnci Akü online satış portalı www.birincikart.com’dan akü satışı gerçekleştirildiğinde, ilgili akünün garanti süreci otomatik olarak aktif hale geliyor.

Araç kullanıcıları, garanti kapsamında akü değişimi ya da arıza giderme gibi işlemleri için garanti belgesini ya da faturayı ibraz etmeye gerek kalmadan, www.inciaku.com adresine girerek aküsü hakkındaki bilgilere sadece bir tıkla ulaşabiliyor. Çoğu zaman muhafaza edilmesi güç olan ve sorunla karşılaşıldığında işleri zorlaştıran belge bulma sıkıntısını İnci Akü bu yolla gideriyor.

Türkiye’nin her yerinden tüm satış noktaları, yetkili servisler ve tüketiciler www.inciaku.com sitesinden ‘Garanti ve Yol Yardım Sorgulama’ bölümüne tıklayarak akü kodu ya da araç plakası ile akünün satın alma tarihi, garanti başlangıç ve bitiş günleri, yol yardım aktivasyon süreçleri, araç marka-modeli gibi bilgilere erişim sağlayabiliyor.

Akünün Garanti ve Yol Yardımını Nasıl Sorgulayabilirim?
www.inciaku.com adresine girdiğiniz zaman ana sayfada yer alan alan 'Garanti ve Yol Yardım Sorgulama' ekranını tıklayın.


'Garanti ve Yol Yardım Sorgulama' kısmını tıkladığınızda açılacak bölüm aşağıdaki gibi olacaktır. Barkod No/Plaka yazan bölüme aracınızın plakasını veya akünüzün üzerindeki 7 haneli tekil kodu, doğrulama kodunu yazan bölüme ise ekranda bulunan doğrulama kodunu yazın ve "Gönder"i tıklayın. Bu işlemleri yaptıktan sonra akünüz hakkındaki detay bilgilere rahatlıkla ulaşabiliyor olacaksınız.

Aynı zamanda 'Garanti ve Yol Yardım Sorgu' özelliği mobil uyumlu yapıya da sahip. Bu sayede mobil cihazlarınızdan da bu bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


 
BİZE ULAŞIN
"Saygı; iletişimde özen, ilişkide güvendir."
İnci Holding 2016 Toplumsal Mesajı
Başa Dön