tr

Haberler

Castrol Ford Team Türkiye, İnci Akü enerjisiyle Kocaeli'de Şampiyonluğa Koşuyor!19 Ağustos 2015
Castrol Ford Team Türkiye, 2015 Türkiye Ralli Şampiyonası’nın beşinci ayağı Ford Otosan Kocaeli Rallisi’nde şampiyonluğa bir adım daha yaklaşmayı hedefliyor. Bu yıl Türkiye Şampiyonası’nın yanı sıra Murat Bostancı-Onur Vatansever ikilisiyle Avrupa Ralli Kupası ERT’de de zafer hedefleyen Castrol Ford Team Türkiye,  bir anlamda ev sahibi olduğu Ford Otosan Kocaeli Rallisi için hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor.
 
Ford Otosan 33. Kocaeli Rallisi kapsamındaki ilk etkinlik olan Ford Roadshow 2015 Kocaeli Ford Fiesta Red ve Ford Fiesta Black Co-Drive Aktivitesi, 21 Ağustos Cuma günü saat 14:00-19:00 arasında Bulvar Anıt Park karşısında yer alan Perşembe Pazarı’nda gerçekleşecek. Co-Drive etkinliği kapsamında Castrol Ford Team Türkiye’nin şampiyon pilotları Murat Bostancı ve Orhan Avcıoğlu’nun pilotajında Ford Fiesta Red ve Ford Fiesta Black ile katılımcılara özel sürüş heyecanı yaşatılılacak. Nihat Sırdar’ın canlı yayını ile keyifli bir gün geçirilecek etkinlikte, Türkiye Ralli Şampiyonası’nda liderliklerini sürdüren takım pilotları imza dağıtacak ve motorsporları meraklıları ile fotoğraf çektirecekler.
 
Türkiye Ralli 2015 sezonunun bitimine bir yarış kala Castrol Ford Team Türkiye toplam 212 puanla takımlar sıralamasında lider konumda bulunuyor. Pilotlar sırlamasında ise Castrol Ford Team Türkiye’den Murat Bostancı – Onur Vatansever birinci, Orhan Avcıoğlu – Burçin Korkmaz ikilisi de ikinci sırada yer alıyor.
 
Ford Otosan’ın isim sponsoru olduğu Kocaeli Rallisi, Castrol Ford Team Türkiye için kendi evindeki etaplarda yarışmak anlamını da taşıyor. Türkiye Ralli Şampiyonası’nın bir önceki ayağı olan Boğaziçi Rallisi’nde ilk iki sırayı alarak 2015 şampiyonluğu için önemli bir adım atan Castrol Ford Team Türkiye’de hedef, bu yarışta da aynı başarıyı yakalamak olacak.
 
Avrupa Ralli Kupası ERT’de lider konumda bulunan Castrol Ford Team Türkiye’den Murat Bostancı, co-pilotu Onur Vatansever ile iki cephede birden mücadele ediyorlar. Castrol Ford Team Türkiye Direktörü Serdar Bostancı da bu yıl iki şampiyonda birden yarışmalarının daha fazla sorumluluk ve konsantrasyon gerektirdiğini ifade etti.
 
Tüm Castrol Ford Team Türkiye ekibine başarılar dileriz,
BİZE ULAŞIN
"Saygı; iletişimde özen, ilişkide güvendir."
İnci Holding 2016 Toplumsal Mesajı
Başa Dön