tr

Birinci Kart Dünyası

Birinci Kart Nedir ?

Üstün hizmet ve müşteri yönetimi mükemmelliği politikası ile hayata geçirdiğimiz BİRİNCİ KART, İnci Akü alan ve satan iş ortaklarımıza puan kazandırır, kazandığı puanları binlerce hediye arasından seçim yaparak harcama imkanı sunar. BİRİNCİ KART sahipleri puan kazanmanın yanı sıra; gıda, seyahat, konaklama, tekstil gibi bir çok farklı sektörden indirimli alışveriş imkanı elde eder. BİRİNCİ KART’ınızı her İnci Akü alışverişinizde kullanın, BİRİNCİ PUAN’ların keyfini çıkarın.

Nasıl Üye Olabilirim?

BİRİNCİ KART Sadakat Programı’na üye olmak çok kolay!
Hemen linke tıklayıp, başvuru formunu doldurarak BİRİNCİ KART’ın ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.


Nasıl Puan Kazanabilirim?

BİRİNCİ KART’ınızı aktif hale getirmek için:
Online başvuru formunu doldurduktan sonra, üyelik koşullarınıza uygun olan kart tipi Bölge Satış Yöneticimiz aracılığı ile iş yeri adresinize ulaşacaktır. Kart ile birlikte gelen formu imzalayarak Bölge Satış Yöneticimize teslim edebilirsiniz. Kart numarası ile birlikte talep edilen diğer bilgileri www.birincikart.com adresinden ‘Yeni Üye Girişi’ butonuna tıklayarak doldurun. Ardından BİRİNCİ KART’ın ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Kaç Puan Kazanacaksınız?

Sattığınız veya aldığınız her İnci Akü’nün sahip olduğu Amper değeri, kazanacağınız Birinci Puan değerini belirler. 1 Amper, 1 BİRİNCİ PUAN kazandırmaktadır. Örneğin; 10 adet İnci Akü Formul A 60Ah ürün satışı, 600 BİRİNCİ PUAN kazandırmaktadır.
Kartınızda bulunan BİRİNCİ PUAN’ların geçerlilik süresi 1 yıldır. 

Nasıl Başvuru Yapabilirim?

BİRİNCİ KART başvurusu için aşağıdaki bağlantıda  yer alan formu doldurmanız gerekmektedir.
Doldurduğunuz form, sistem yöneticileri tarafından incelenerek, tarafınıza dönüş gerçekleştirilecektir. 
 
Başvuru Formu için Tıklayınız

 
BİZE ULAŞIN
"Saygı; iletişimde özen, ilişkide güvendir."
İnci Holding 2016 Toplumsal Mesajı
Başa Dön