tr

Haberler

Automechanika İstanbul’da İnci Akü Farkı07 Nisan 2017
Türkiye ve Avrupa’nın en prestijli otomotiv endüstrisi fuarından biri Automechanika İstanbul, 6-9 Nisan tarihlerinde İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşiyor. Türkiye’nin en değerli akü markası ve sektörünün Turquality kapsamındaki tek markası olan İnci Akü, Start-Stop AGM ve Start-Stop EFB serisi ürünlerini sektör oyuncularıyla buluşturuyor.
 
Otomotiv yan sanayi sektörünü her yıl bir araya toplayan Automechanika İstanbul fuarı, 6-9 Nisan tarihleri arasında İstanbul TÜYAP fuar merkezinde sektörün önde gelen firmaların katılımı ile gerçekleşiyor. Sektörün ticaret ve bilgi platformu olmayı amaçlayan Automechanika İstanbul’da, Türkiye’nin en değerli akü markası ve sektörünün Turquality kapsamındaki tek markası olan İnci Akü, Automechanika İstanbul’a bugüne kadar ki en büyük standı ile katılım gösteriyor.

İnci Holding ve GS Yuasa iştiraki İnci GS Yuasa’nın öncü markalarından İnci Akü’nün, yeni mottosu olan “Dünyanın Enerji Uzmanı” teması temel alınarak hazırlanan standında, tüm ürün gamını müşterilerine ve tüketicilere sergiliyor. Standının bir bölümünü sadece Start-Stop AGM, Start-Stop EFB ve Geliştirilmiş Taksi Aküsü sistemlerine ayıran İnci Akü, 6 Nisan saat 18.00’de fuar alanında bir kokteyl düzenleyerek İnci Akü bayii ve distribütörlerinin katılımıyla markanın gelecek hedeflerini ve gelişim planlarını paylaştı.

İnci GS Yuasa Farkı

İnci GS Yuasa İcra Kurulu Direktörü Cihan Elbirlik “Türkiye ve Avrupa pazarında değerli bir yeri olan Automechanika İstanbul fuarı, yeni iş fırsatları yaratabilecek kişilerle bir araya gelme olanağı açısından önemli bir iletişim platformu. Yenilikçi yapımızı zamanın ve sektörün ihtiyaçlarına en hızlı ve en kaliteli şekilde cevap vererek sürdürüyoruz. İnci Akü markamızın yeni mottosunu ve söylemlerimizi tüketici ile buluşturmanın heyecanı içindeyiz” dedi. Fuarda İnci GS Yuasa ekibine Japon çalışanlar da eşlik ediyor. GS Yuasa ortaklığı ile Japon teknolojisini yerel ve uluslararası pazardaki tecrübesiyle buluşturan İnci GS Yuasa her zaman daha iyiyi hedefliyor.
BİZE ULAŞIN
"Saygı; iletişimde özen, ilişkide güvendir."
İnci Holding 2016 Toplumsal Mesajı
Başa Dön