tr

Haberler

8 Aralık İnci Akü Twitter Yarışmaları Katılım Koşulları08 Aralık 2017
 
İnci Akü Twitter Yarışmaları Katılım Koşulları
 1. Bu kampanya, İnci Gs Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş. tarafından 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren "Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Yönetmeliği’nin 2 inci maddesi (ç) bendince Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında Türkiye genelinde düzenlenmektedir.
 2. 8 Aralık (16:30) – 9 Aralık (18:00) tarihleri arasında İnci Akü ‘nün Twitter sayfasındaki sorunun cevabını içeriğin altına yorum olarak yazıp içeriği Retweet edip kullanıcılar kampanyaya katılacaklardır.
 1. Kampanya, 8 Aralık (16:30) – 9 Aralık (18:00) arasında geçerlidir. Bu saatler dışındaki katılımlar geçersiz sayılacaktır. 
 2. Yetkililerce yapılacak incelemede yarışma ana temasına uygun, dini veya siyasi amaçlara hizmet etmeyen, sakıncalı ve zararlı yayınlar içermeyen, genel ahlak kurallarına uygun olan cümleler esas alınacaktır.
 3. Yapılan yorumlar İnci Akü özel jürisi tarafından değerlendirilecek ve Twitter’da en yaratıcı yorumun sahibi 10 kişi, çift kişilik sinema bileti kazanacaktır. Bu ödül için 10 asil talihli ve 10 yedek talihli belirlenecektir.
 4. Sinema bileti, Cinemaximum sinemalarında 1-31 Ocak 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. IMAX ve VIP salonlarında geçerli değildir.
 5. Sonuçlar 14.12.2017 tarihinde İnci Akü’nün Twitter hesabı ile web sitesinde (http://www.inciaku.com) yayınlanacaktır.
 6. Sonuçların yayınlandığı tarihten itibaren ilk 15 gün asil talihlilerin, sonraki 15 gün yedek talihlilerin yasal başvuru süreleridir ve Twitter kanalından ödül kazanan kullanıcıların bu süre içerisinde açık adres ve cep telefonu bilgilerini mesaj olarak İnci Akü Twitter (https://www.twitter.com/inciaku) sayfasına göndermeleri gerekmektedir.  İstenilen bilgileri belirlenen süreler içerisinde göndermeyen kullanıcılar haklarını kaybetmiş olurlar. Böyle bir durumda İnci Gs Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
 7. Kullanıcılar kampanyaya katıldığında İnci Gs Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş. kullanıcı bilgilerinin kullanım hakkına sahip olur.
 8. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. İnci Gs Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş. katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
 9. İnci Gs Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş. katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve İnci Gs Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş. ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
 10. Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
 11. Kampanyaya İnci Gs Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. İnci Gs Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti.’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
 12. Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
 13. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
 14. İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 15. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 16. Yarışmada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, İnci Gs Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
 17. İnci Gs Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş. yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 18. Kazanan kişiler, isimlerinin İnci Gs Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş. ve markası olan İnci Akü’nün sosyal medya hesapları aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
 19. Kampanyaya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. İnci Gs Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş.’nin kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
 20. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta İnci Gs Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.
 21. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran İnci Gs Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş. tarafından yapılacaktır. İnci Gs Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
 22. Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
 
BİZE ULAŞIN
"Saygı; iletişimde özen, ilişkide güvendir."
İnci Holding 2016 Toplumsal Mesajı
Başa Dön